Change Your Life

Single Portfolio Images

COACHING
INDYWIDUALNE PROGRAMY ZMIANYZasługujesz na szczęście i pomyślność zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym.I nawet jeżeli się ze mną w tej chwili nie zgadzasz, to prawda jest taka, że
masz mnóstwo Talentów, Zdolności i Umiejętności, masz wystarczający Potencjał by być szczęsliwym i odnosić sukcesy, tylko czasami o tym zapominasz i gubisz kurs.

A ja jestem po to, by obudzić w Tobie wszystko to, co masz najlepsze, nadać odpowiedni kierunek, wyposażyć w Siłę, Pewność Siebie i Motywację do Działania. Dać odpowiednie narzędzia, byś Zaprojektował Sukces i ruszył z miejsca po swoje najlepsze Życie.

Uwierz, że niezależnie od ilości problemów, każdą sytuację w jakiej się znalazłeś można zmienić, potrzebujesz tylko dobrego rozpoznania, odpowiedniego prowadzenia i konkretnych narzędzi.

Jeżeli więc oczekujesz Szybkich, Stałych Rezultatów to trafiłeś najlepiej jak mogłeś.

Z pełną odpowiedzialnością podczas pracy ze mną daję Ci 100% Gwarancji Zmiany i wiem, że Twoje nowe Ja zaskoczy nie tylko Ciebie, ale i wszystkich na około.

Przeprowadzę Cię przez drogę od osoby jaką teraz jesteś, do takiego Ciebie jakim chciałbyś być, z tym wszystkim co chciałbyś robić i co chciałbyś mieć.
Ustawię indywidualny program specjalnie pod Ciebie i pod Twoje zamierzone rezultaty.

I nie będzie to zwykłe coachingowe zadawanie pytań, gdyż pracuję na wielu poziomach zmiany dążąc do pełnej harmonii Twojego życia.
Miedzy innymi :
Trwale pozbędziesz się blokujących przekonań i destrukcyjnych programów.
Odkryjesz Prawdziwego Siebie i Swój Potencjał.
Zbudujesz poczucie Własnej Wartości i Pewność Siebie.
Wytyczysz nową drogę do życiowego Sukcesu.
Wyznaczysz swoje nowe Cele.
Zbudujesz motywację do działania, co sprawi, że staniesz się Liderem w Twojej branży.
Zwielokrotnisz swoje Zarobki.
Skutecznie poprawisz działanie swojego Biznesu.
Zharmonizujesz biznes i życie osobiste.
Zdobędziesz więcej Czasu dla siebie i swoich Pasji.


Jeżeli więc na prawdę chcesz zmiany, chcesz nowych rezultatów, chcesz osiągać swoje cele, chcesz realizować marzenia, a nie tylko o tym myśleć to napisz lub zadzwoń, by zarezerwować miejsce i ustalić termin, gdyż prowadzę tylko 6 osób w pakietach kwartalnie.

Masz obecnie 3 możliwości pracy nad sobą pod moim nadzorem:

Full Change - 3 miesięczny program Pełnej Zmiany ( 12 sesji )
Spotykamy się raz w tygodniu na 1,5-2 h sesji przez Skype. Podczas sesji zrobimy wszystkie działania konieczne do głębokich i stałych zmian życia zawodowego i osobistego.

Zlikwidujemy negatywne strategie i przekonania, wgrywając jednocześnie nowe programy wspierające Twój Sukces i Rozwój. Zbudujemy Twoją nową przyszłość.

Ale na sesjach się nie kończy, dodatkowo dostajesz odpowiednie działania i zadania domowe. Codziennie raportujesz zrobione zadania pakietu, abym mógł monitorować i nadzorować Twoją Zmianę, dostosowując program Specjalnie pod Ciebie.
Jeżeli zachodzi taka potrzeba raz czy dwa razy spotykamy się osobiście face to face.
Ja odkrywam Ty przepracowujesz i rezultaty przychodzą bardzo szybko.

O efektach i pozytywnych zmianach, jakich doświadczysz podczas tego programu coachingowego można by pisać dużo, ale najważniejszym świadectwem będziesz Ty, Twoje nowe rezultaty i zadziwienie bliskich po Twojej przemianie.

Cena:3000 zł miesięcznie .

Program Soft 3 miesięczny program Zmiany
Jest mniej intensywny od poprzedniego programu, gdyż spotkania są co drugi tydzień, czyli 6 spotkań 1,5-2 h sesji ukierunkowanych bardziej na odszukanie i rozwiązanie głównych problemów ograniczających w Twoim życiu.

Cena: 5000 zł.

Pojedyncza Sesja – podczas której rozwiązujemy jeden problem

• likwidacja traumy np. po rozstaniach, rozwodach, wypadkach, śmierci bliskich
• likwidacja fobii np. lęku przed lataniem, lęku wysokości, zamkniętych pomieszczeń czy lęku przed pająkami
• rozpoznanie i zlikwidowanie ograniczającego programu z dzieciństwa itp.

Cena: 1000 zł.


Zarezerwuj termin i Pozwól Sobie być człowiekiem Sukcesu na wszystkich poziomach.
Pozwól Sobie mieć lepsze, Radośniejsze Życie już Dzisiaj.


poniżej opis tego co robimy na sesjach napisany przez jedną z absolwentek pakietu Full Change:

"Coaching z Piotrem Szczerkowskim to absolutnie fascynujące i niepowtarzalne przeżycie, zmienia wszystko w Twoim życiu na lepsze, nieodwracalnie.
Likwiduje wszelkie ograniczenia, zahamowania, pomaga wybaczyć, zapomnieć, pójść nową drogą, porzucić złe nawyki, negatywne relacje. Zacznasz realizować swoje cele, marzenia, osiągać wszystko to co do tej pory było nieosiągalne, otworzysz się na siebie i zrozumiesz siebie.
Dziś i teraz stanie się świadomym przeżyciem.
Piotr to człowiek szczery z autentyczną pasją do zmiany Twojego życia na lepsze, tak abyś doświadczał więcej, bardziej i mocniej.
Piotr Szczerkowski to Ekspert zmiany Twojego życia, a praca z nim daje Ci niesamowitą siłę i moc do tego aby stać się najlepszą z możliwych wersji siebie. Praca z Piotrem łamie wszelkie stereotypy, to nie jest zwykła rozmowa czy godzinny wykład motywacyjny, który zapomnisz po miesiącu. Każda sesja to bardzo głęboki proces zmiany, to dynamiczna i głęboka praca wewnątrz siebie. Proces zmiany, który jest skuteczny i trwały, ale też wymaga Twojego zaangażowania, no ale przecież robisz to dla Siebie! Piotr Szczerkowski jest absolutnym Mistrzem zmiany i poprowadzi Cię gdziekolwiek tylko zechcesz. "


PONIŻEJ WYKAZ AKTUALNYCH PROGRAMÓW PRACY INDYWIDUALNEJ:

Sesja Pojedyńcza
Pojedyńczy problem

1000 pln / 230 euro *

  • Jednorazowe spotkanie 2/3 h
  • Rozwiązanie Problemu
  • Sesja online
  • Gwarancja Satyfakcji

Pakiet Antydepresyjny
Pakiet Antystresowy

3800 pln / 900 euro *

  • 4 Sesje
  • Likwidacja Depresji
  • Indywidualna praca nad impulsami stresogennymi
  • indywidualna praca nad emocjami
  • Gwarancja Satyfakcji


* podane ceny są cenami netto