Change Your Life

OPINIE

Justyna Karpińska

Team Member 1
Rozdroże drogi, płacz, niemoc, uwiezienie w klatce przekonań, strefa komfortu, która trzyma jak ośmiornica... tak to było... ale wszystko się zmieniło odkąd Piotr "złapał" mnie za rękę i poprowadził z punktu A do punktu B ... po trzymiesięcznym treningu jestem inną kobietą, jestem świadoma i wiem czego chcę, a czego nie. Odnalazłam swoją kobiecość, którą kiedyś zatraciłam i tak bardzo za nią tęskniłam. Piotr pomógł mi odnaleźć brakujące puzzle mojego życia i teraz wszystko jest kompletne :) Dzięki technikom, których nauczył mnie Piotr pożegnałam się z przeszłością, która już nie ma wpływu na moje życie, już nie siedzę, nie analizuję i to dało mi wolność :) Teraz kiedy przychodzi emocja przyjmuję ją, ale tylko na chwilę, witam się z nią, rozmawiam i żegnam. Nie ma już płakania w poduszkę kilka godzin i to jest super :) Emocje już nie rządzą mną tylko ja nimi zarządzam :)
Mogłabym napisać książkę o tym, jak Piotr wpłynął na moje życie, jak mi pomógł wyjść z kokonu przekonań i stać się pięknym motylem, który jest szczęśliwy :) Po tych miesiącach pracy z Piotrem stały się następujące kluczowe rzeczy:
Kocham i jestem kochana :)
Mam cudowną rodzinę, która dzięki moim zmianom sama zaczęła się zmieniać i dążyć do swoich celów :)
Zarabiam trzy razy więcej pieniędzy i to jest wow :)
Uświadomiłam sobie, że mogę popełniać błędy, bo jestem tylko człowiekiem.
Nie oceniam siebie i nie użalam się nad sobą.
Mogłabym tak bez końca wypisywać, co mi dały sesje z Piotrem, ale lepiej jak każdy sam się przekona osobiście jakim "magikiem" jest Piotr Szczerkowski.
Jeśli już masz dość trwania w próżni i chcesz czegoś więcej od życia, to napisz do Piotra, a zobaczysz jakie będą sie działy zmiany w każdym aspekcie Twojego życia.Anna Jaczewska

Team Member 1
Piotr uratował mnie przed samą sobą. Zetknięcie z Nim, to jak prawdziwe przebudzenie, przebudzenie ze snu do życia.
Spalił wszystko, co w moim życiu nie było prawdziwe.
Ma szczególny dar napełniania ludzi siłą, mocą i energią.
To charyzmatyczny Przewodnik, który łączy w sobie ogień i wodę.
W czasie pracy z Piotrem człowiek spada z mocą wodospadu w otchłań samego siebie by następnie z siłą wulkanu wznieść się na swoje własne wyżyny.
Dzięki Niemu poukładałam swój świat wartości osobistych i zawodowych.
Rozwinęłam skrzydła tak, by niosły mnie cały czas do góry.
Zaznałam prawdziwej wolności, nie ma już dla mnie granic czy rzeczy niemożliwych, moje myśli już nie przysparzają mi cierpienia.
Wróciłam do domu, do siebie.
Dziękuję Ci Piotrze, że nie boję się życiaAleksandra Pastuszek

Team Member 1
Jeszcze jakiś czas temu czytałam te opinie i nie dowierzałam.
Dziś jestem jedną z tych osób które zdecydowały się na prace z Piotrem.
Wszystkie lęki , obawy, załamania stały się ulotne jak chwila.
Dzięki tak wspaniałemu, pełnego werwy i zrozumienia człowiekowi jak Piotr, który był nieugięty w chwilach zwątpienia, można pokonać wszystkie przeciwności losu.
Stanąć na nogi , poczuć się silnym i wartościowym, zacząć korzystać z życia i cieszyć się z każdego minionego dnia.
Z małych sukcesów robić duże sukcesy, być dumną z siebie i chcieć więcej. Działać , ruszyć z kopyta, nabrać sensu życia.
Piotr zapewniał że już po miesiącu będą efekty .. Nie wierzyłam.
A jednak! Dziś sama się z siebie śmieję jak wielkim niedowiarkiem byłam. Opinia znajomych ,że nie warto ,że szkoda pieniędzy,bo co może wnieść do mojego życia taki pan Piotr, trochę zniechęcały. Jednak wzięłam życie w swoje ręce i dziś wiem że było warto.
Bo kto nie ryzykuje ten nie pije szampana a praca nad sobą to najlepiej zainwestowane pieniądze.Anna Kapuśniak

Team Member 2
Z pojęciem coachingu spotkałam się 4 lata temu, kiedy sama postanowiłam być coachem i zapisałam się na studia podyplomowe „Coaching”. Miałam wtedy syndromy wypalenia zawodowego, poczucie stania w miejscu i blokady na działania nie wiadomo skąd i dlaczego. Po studiach nastąpiła wielka zmiana: chęć do działania i motywacja, rozkwitło moje życie i myślałam, że to już jest szczyt moich marzeń: dobra praca, szczęśliwa rodzina. W sierpniu 2014 roku otrzymałam przypadkowo maila (Mądrzy ludzie mówią, że nic nie dzieje się przypadkiem) a tu zaproszenie na szkolenie Piotra Szczerkowskiego „Siła i Moc”. Termin oczywiście kompletnie mi nie odpowiadał:) ale los był uparty i na kolejną edycję tego szkolenia otrzymałam bilet w prezencie od przyjaciela który był na tym szkoleniu i był zachwycony (nie było wyjścia jak zapłacone to trzeba pójść !) poszłam i stało się tak, że byłam na całym cyklu szkoleń.:) Po każdym szkoleniu zauważałam kolejne zmiany, dlatego postanowiłam wykupić 3 miesięczny pakiet coachingowy.
Początkowo moje wielkie zdziwienie, że sesje u Piotra są całkiem inne niż się uczyłam. Piotr szuka barier, blokad w naszej przeszłości zmienia je, wkłada nowe obrazy w przyszłość i tak z poczwarki przeobraził mnie w motyla z energią tsunami i z sercem na dłoni. Praca z Piotrem jest wielopoziomowa, skuteczna, pomaga wyprowadzić na światło dzienne ukryte głęboko, zapomniane, porzucone i nieznane potencjały. Piotr nie ocenia, niczego nie narzuca w sposób sprytny zadaje odpowiednie pytania, które niemal z automatu nadają inne spojrzenie danej sprawy. Po każdym spotkaniu z Piotrem moja głowa była wzbogacona o coś nowego – o nowe rozwiązanie, o nową świadomość, o nową mnie samą. Dodatkowo Piotr jest otwarty, szczery, ciepły nie czułam przy nim żadnego skrępowania nawet w sytuacjach dla mnie na wtedy ciężkich, gdy łzy leciały po policzkach. Dzięki Piotrowi poprawiły się relacje z moją mamą i dziećmi, za co jestem mu ogromnie wdzięczna. Zrozumiałam:
- że jestem zajebistą kobietą i kocham siebie
- że nie muszę ze wszystkimi walczyć, aby osiągnąć sukces
- że nie muszę zasłużyć na miłość, bo miłość mam w sobie i dając ją innym wraca z wielką mocą
- że nie ma lęków barier, których nie da się przepracować
- że wszystkie marzenia są na wyciągnięcie ręki, tylko trzeba je dobrze sprecyzować i włączyć działanie
Polecam wszystkim a zwłaszcza tym, którzy tak jak ja niedawno, myślą że osiągnęli już szczyt swoich marzeń i tu się mogą mile zaskoczyć.Jarosław Kaczkiełło

Team Member 3
Depresja, nerwica, comiesięczne wizyty u psychiatry, antydepresanty, bezsenne noce, koszmary, lęki, tak mogę określić moje ostatnie 1,5 roku, zanim zdecydowałem się na pakiet antydepresyjny.
Piotr pomógł mi dostrzec to, czego wcześniej nie widziałem, prawdziwy powód mojego problemu.
Dał rozwiązanie i zrozumienie, które leżały poza moim zasięgiem.
Pokazał metody, które pozwoliły mi z dnia na dzień odstawić leki przeciwdepresyjne, a bez których przez 1,5 roku życie było dla mnie niemożliwe!
Przełamałem bariery, które wydawały się silniejsze ode mnie.
Stanąłem mocno na własne nogi, już prawie rok od wizyty, widzę, że nie ma rzeczy niemożliwych, czasami tylko potrzebna jest nam osoba, która spojrzy na nasze życie z innej perspektywy i wskaże nam właściwy kierunek.
W dalszym ciągu chętnie zasięgam rady :) Dziękuję za pomoc i wsparcie.Joanna Gruber Miazga

Team Member 3
Bardzo polecam Piotra!
Korzystałam z pakietu sesji indywidualnych oraz warsztatów Siła i Moc i Świadomość Finansowa.
Praca z Piotrem to był balsam na moją duszę i umysł. Moje życie stało się przyjemniejsze i spokojniejsze. Pomógł mi zrozumieć samą siebie, nauczył radzić sobie z emocjami i uczuciami, pokazał sposoby łagodzenia życiowych konfliktów.
Moja przemiana trwała 3 miesiące.
Dzięki Piotrowi wszystko w moim życiu wygląda inaczej. Jestem zupełnie inna osoba. Wiem czego chce, nie towarzyszy mi wstyd, jak to miało miejsce kiedyś. Polecam każdemu, to działa!!!.
Dzięki sesjom i warsztatom można się wiele nauczyć o sobie, można wiele rzeczy sobie uświadomić, można rozpoznać zachowania, które nie zawsze są dobre. Pozwoliły mi one na odkrycie nieuświadomionych problemów, z którymi się borykałam i na samodzielne znalezienie sposobów ich przezwyciężenia.
W moim życiu zaszły realne, widoczne zmiany. Piotr to osoba z pasją i pełnym zaangażowaniem w to co robi. Dodatkowo warsztaty motywują do zmian a dzięki temu świat staje się piękniejszy! Polecam wszystkim!Magdalena Sierakowska

Team Member 3
Byłam tam gdzie było dużo smutku, choć na zewnątrz był uśmiech,
byłam tam gdzie wrażliwość była słabością, a dziś jest moją wielką siłą,
byłam tam gdzie przeszłość nie pozwalała pójść do przodu, a moje własne ograniczenia stawiały mur nie do pokonania.
Dziś jestem tu, w najpełniejszym teraz, z dotąd mi nie znaną świadomością siebie.
Rozciągnęłam granice swoich przekonań i wszelkich możliwości. Wreszcie usłyszałam siebie, poskładałam siebie i wróciłam do siebie, najważniejsza Ja.
Nigdy już nie wrócę Tam, nigdy nie odwrócę się za siebie i już nie mogę doczekać się jutra.
Dziękuję Ci Piotrze, że poruszyłeś struny mojej duszy, o których zapomniałam. Dziękuję Ci, że przeżyłam najważniejsze spotkanie w moim życiu, spotkanie z moim Ja.
Napisanie tej opinii, tych kilku zdań na temat mojej pracy z Tobą to zawsze będzie za mało, niewystarczająco i nie do końca ...
Każda nasza sesja pozostanie w moim sercu na zawsze.
Piotrze już zawsze masz u mnie owacje na stojąco.

Dziękuję, Dziękuję, Dziękuję ... !!!Marzena Wąsowska

Team Member 2
Doświadczenie żałoby,wielkie poczucie winy,niesprawiedliwości,krzywdy i niemocy. Czułam,że nie dam rady. Brak oddechu i sił,by zrobić kolejny krok,przeżyć kolejny dzień.Szpitale,lekarze,lekarstwa... A u mnie coraz głębsze poczucie winy,silniejsze stany lękowe,koszmarne myśli,nieprzespane noce,zatrważające diagnozy.Rozdzierający ból.Beznadziejność. Jedyna pozytywna myśl:moje dziecko ma tylko mnie.Muszę żyć dla niego. Dostałam telefon do Piotra. Fajny facet, On ci pomoże-usłyszałam. Po krótkiej,ale bardzo konstruktywnej rozmowie telefonicznej z Piotrem wiedziałam, że On mi POMOŻE. Zdecydowałam się na 3-miesięczne spotkania.    Zaczęła się żmudna,ale bardzo fascynująca praca. Setki osób korzysta z coachingu,by osiągnąć sukces,wspiąć się coraz wyżej na drabinie kariery zawodowej, sięgać po nowe możliwości,rozwijać się,itd. Ja uczyłam się żyć .. Na kolejnych spotkaniach odkrywałam siebie,pokonywałam strach,uczyłam  godzić się i rozumieć otaczającą mnie rzeczywistość. Niesamowite! Podróż w głąb siebie,w serce,w historię mojego życia... Dalsze rozmowy to już myśl, ze będzie lepiej,to nadzieja i poczucie,że dam radę.
To był czas"gdzie trzeba było mi wyjść na pustynię i zawyć nad moimi rozsypanymi kośćmi"Estes Pinkola Clarissa "Biegnąca z wilkami".
Piotr Szczerkowski jest wyjątkowym Przewodnikiem. Wiesz,że cię prowadzi,ale masz przekonanie,że sam odkrywasz Prawdę. Praktyczne wskazówki i narzędzia,które otrzymałam od Piotra pomogły uporządkować mi najtrudniejsze,najbardziej bolesne sprawy.Teraz wiem,jak sobie radzić i iść ku nowym wyzwaniom.Pewnym krokiem,z podniesioną głową i otwartym sercem. Dziękuję za śmiech i łzy. Za piękne obrazy i mądre głębokie przekazy.Powodzenia. MarzenaKatarzyna Borowska

Team Member 2
Piotr stał się moim pomostem na drodze rozwoju osobistego i duchowego. Usunął blokady i ograniczające przekonania, które, zupełnie bez mojej wiedzy i świadomości, rządziły mym światem emocji i zachowań. Bezwarunkowa miłość, moc kobiecości czy naturalna dziecinna radość, zagościły w moim domu, sercu, życiu, pracy. . Pozytywny myśliciel. Wybitny orator. Otwarty umysł. Niesamowita energia. Czarodziej. Świat stałby się lepszy gdyby każdy miał możliwość spotkania go na swojej ścieżce życia. Czego życzę wszystkim, którzy marzą o prawdziwej miłości, wolności i życiu tu i teraz. Dziękuję Kasia

Evelina Sztajerwald

Team Member 2
„Dzięki pracy z Piotrem, moje życie uległo całkowitej odmianie. Jestem szczęśliwa, uśmiechnięta, pełna energii. Przekonania i programy, które miałam wcześniej w sobie, mocno mnie blokowały i nie pozwalały szczęśliwie żyć. Uwielbiam Piotra porównania i to jak on zobrazuje i roz-tłumaczy rzeczy (czasem niby oczywiste dla nas) to naprawdę nikt tak nie potrafi! Szczególnie męski punkt widzenia, który nam kobietom jest mega trudno zrozumieć Zmiany jakie nastąpiły w moim życiu po pracy z nim, są naprawdę trwałe. Nie odpalają mi się wcześniejsze programy, które zatruwały moje życie. Depresja nigdy nie wróciła. Korzystam w pełni z życia, czuje miłość i szczęście. Swietnie czuje się sama ze sobą, uwielbiam ze sobą spędzać czas. Jedyne czego żałuje to to ze nie poznałam Piotra wcześniej i ze tak długo się męczyłam z poprzednia sobą. Jest teraz naprawdę super :) I LOVE MY LIFE!! EvelinaPiotr Bednarz

Team Member 2
Piotr został mi polecony przez znajomą.Powiedziała krótko -nie pożałujesz. Po kilkunastu próbach terapii u psychologów, u psychoterapeutów, ciągle stałem w miejscu, smutny, z wizją beznadziei i z totalnym dołem. Dwa miesiące z Piotrem, z jego metodami, z jego normalnym podejściem- wystarczyły bym wyszedł na prostą. Mogę powiedzieć krótko : jestem mocny, jestem szczęśliwy, uzyskałem wewnętrzną równowagę, zakochałem się nawet :) Piotrze jesteś WIELKI !! Piotr BednarzMarta Hryniewicz

Team Member 2
„Do wzięcia udziału w sesjach z Piotrem zachęcili mnie znajomi. Dziś mogę stwierdzić, ze były to najlepiej zainwestowane pieniądze. Świat który się przede mną otworzył jest zupełnie inny:) Piotr to wspaniały człowiek, który w umiejętny sposób wyłapuje wszystko na czym nam zależy i doskonale przekazuje wiedzę nam niezbędną. Nie ma nic cenniejszego niż świadome życie, z którego możemy czerpać pełnymi garściami Polecam gorąco." Marta

Marek Rafał Myszak

Team Member 2
Może znalazłeś się w takim czasie swojego życia ze wszystko wydaje cię się ciemnością a może nawet jest totalnie czarne. Ja tez znalazłem się w takim okresie życia. Moja żona mnie zdradziła, oszukała i okradła. Zwróciłem się po pomoc do Piotra który okazała się nadzwyczaj życiowym i dobrym człowiekiem. Pod każdym względem. Na początku byłem sceptyczny, bo co może mi pomoc inny człowiek. Ale wiecie co z każdym dniem naszej pracy zmieniałem siebie i swoje emocje. Nie było to łatwe ale Piotr przeprowadził mnie przez to naprawdę z ogromna opieka i czułością. Dziś jestem zupełnie innym człowiekiem. Nie mam problemów ani w pacy ani w życiu osobistym. Mam 40 lat a szaleją za mną kobiety od 18 lat w górę. Jestem pewny siebie, moje emocje są cały czas pod kontrola. Jestem szczęśliwym człowiekiem. Nie wahajcie się korzystać z pomocy Piotra. Nie dość ze cały czas mogę awansować w pracy to jeszcze w ogóle nie wspominam czasów ciemności a przede mną tylko świeci słońce. Cieszę się życiem. Cieszę się każdym dniem. Dziś pozbyłem się wszystkich problemów, idę na przód z uśmiechem na twarzy. Zdrada żony okazała się chyba jedna z lepszych rzeczy żebym mógł zmienić siebie totalnie i zacząć szczęśliwe życie. Polecam wszystkim Piotra jako niesamowitego specjalistę. On was poprowadzi do sukcesów waszego życia, nie tylko w życiu biznesowym ale i prywatnym. Tyle z mojej strony. Piotr dzięki Ci za wszystko i za to ze okazałeś się życiowym facetem umiejącym wczuć się w położenie innego człowieka i wyprowadzić go na nowe ścieżki życia! Marek

Iwona Malinowska

Team Member 2
Co mi dała praca z Piotrem? I czy słowa są w stanie oddać to, co się naprawdę wydarzyło w moim życiu od czasu, gdy zaczęłam z nim pracować. Postaram się to opisać, gdyż wiem, że na ziemi jest jeszcze mnóstwo osób, które szukają ciągle czegoś nawet nie wiedząc czego, stale czują, że coś jest nie tak i tak naprawdę ściska ich ten stan ducha i ciała - każdego dnia . Z własnego doświadczenia wiem, że bardzo ale to bardzo chciałyby złapać oddech - wypuścić z siebie to cierpienie i ból, wpuścić prawdziwe światło do swojego życia.  Pracując z Piotrem powoli, choć nie tak łatwo ( własny opór jest mocny), zaczynałam się orientować gdzie, co i jak zmieniać by było lepiej. By dzień każdego ranka, nie był już pełen lęku i gniewu, a wieczór pełen płaczu i smutku. Nauczyłam się jak rozpoznawać swoje emocje, jak czytać siebie - a właściwie o co mi tak naprawdę chodzi jak np. krzyczę. Czy ten krzyk to na pewno tylko złość, a może coś więcej. Już wiem jak dbać o siebie, jak nie dawać się "zjeść" toksycznym ludziom- chronić siebie i swoją przestrzeń. Pomógł mi także w relacjach z dziećmi, gdyż każdy dom- to organizm połączony- gdy choruje dorosły - dzieci także to odczuwają. Zmiany, które dokonały się na skutek trzymiesięcznej pracy z Piotrem są odczuwalne na każdym polu: w pracy, domu, w relacjach z dziećmi, w związku uczuciowym, w stosunkach rodzinnych i najważniejsze we mnie. Jak ja bardzo za sobą tęskniłam, jak ja głęboko siebie schowałam... Niezmiernie się cieszę, że przestałam już być "małą", zagubioną dziewczynką . Zaczęłam dojrzewać w swoich oczach, zauważali to także otaczający mnie ludzie. W końcu kobiecość zapukała :-) Po prawie trzech latach poszukiwań, różnych próbach pracy nad sobą, psychoterapii -zdecydowałam się na pracę z kimś, kto naprawdę pomagał mi zauważać i zmieniać moje stare schematy postępowań i uczył jak wybierać nowe , lepsze wzorce dla mnie samej:-) Nieoczekiwanie zdałam sobie sprawę, że zaczynam świadomie, tak  świadomie żyć. Uczucie jest wspaniałe i w tej chwili wydaje mi się takie naturalne - a zaledwie kilka miesięcy temu zachowywałam się jak pies goniący swój ogon 24h i cały rok na okrągło :-)  IwonaSławomir Łątka

Team Member 2
,,Wielkość jest wtedy gdy pokonujemy własne granice,gdy zaskakujemy samych siebie, gdy patrzymy z dystansu, aby nabrać szerszej perspektywy-tym jest wielkość"
Piotr pokazał mi ta wielkość, uwolnił mnie od tego co trzymało, pokazał czego brakuje, zajrzał na tyle głęboko ze dostrzegł schematy które się powtarzały, schematy które nie pozwalały sie obudzić, żyć pełnia życia.
Uruchomił proces który czekał na odpowiedni czas, odpowiednie impulsy.Jest to osoba która działa z poziomu serca i pokazał mi drogę dzięki której ja tez w krótkim czasie zacząłem działać z tego samego poziomu.
Energia którą ma w sobie zmienia.
Spotkanie z Piotrem zmieniło moje życie, sposób postrzegania siebie, tego co mnie otacza i tego co się dzieje w danym momencie.
Polecam każdemu kto chce dostrzec to co prawdziwe w życiu, każdemu kto szuka swojej drogi.
Dzieki Piotr.
SławekKatarzyna Limani

Team Member 3
Jak wiele praca z Piotrem zmieniła w moim życiu o tym mogłabym bardzo wiele pisać. Zacznę od tego ze po 6 miesięcznej terapii traumy w Niemczech, nie zmieniło się niewiele. Dlatego szukałam dalej kogoś, kto mógłby mi pomóc zlikwidować traumy, z którymi nie mogłam już dłużej żyć. Spowodowały, że byłam smutną, nie lubianą kobietą, uważałam że nie zasługuję na miłość nie zasługuję na sukces, nie warta, by mnie ktoś kochał. Nic nie mówiłam i udawałam, że jest dobrze, robiłam to co inni chcieli wbrew sobie, by byli ze mną, wyparłam swoją kobiecość, miałam obrzydzenie i odrazę do siebie i swojego ciała, wciąż towarzyszyło mi rozgoryczenie i smutek. I wtedy zdarzyło się coś, co zmieniło całe moje życie … dostałam numer do Piotra z komentarzem „Piotr działa cuda i pracuje nad traumami.” Dzięki pracy z Piotrem, po trzech miesiącach jestem nową osobą, zewnętrznie i wewnętrznie. Kim jestem dziś – wesołą, radosną, wyciszoną, zadbaną kobietą, świadomą swojej kobiecości z radością ją przeżywającej. Jestem spokojna i wiem, że z każdej sytuacji znajduję najlepsze wyjście. Wiem, że każdą porażkę można przemienić w sukces, gdy dojrzy się naukę płynącą z tej sytuacji. Dzięki narzędziom otrzymanym od Piotra pracuję i zmieniłam i zmieniam nie tylko moje życie, ale i pomagam znajomym zmieniać ich życie. Podczas indywidualnych sesji z Piotrem przerobione zostały tym razem na zawsze wszystkie traumy i skasowane zostały ich skutki, a każdy dzień traktuję jak nowe wyzwanie, nową szansę dlatego codziennie mam dobry nastrój. Mam nowych znajomych, poznaję wciąż nowych ludzi, jestem zapraszana, bo ludzie taką pozytywną, promieniującą wewnętrznym ciepłem osobę jaką teraz jestem, chętnie mają w swoim towarzystwie. Ale najważniejsze, że kocham i akceptuję siebie i swoje życie. Jestem Piotrowi za tą pracę ze mną tak bardzo wdzięczna, że brak mi słów …Monika Wicińska

Team Member 3
Dzieki pracy z Piotrem stałam się przede wszystkim spokojna i neutralna co bardzo pomaga w codziennym życiu. Poznałam techniki radzenia sobie w trudnych sytuacjach, wypracowałam barierę ochronna przeciwko przykrym zdarzeniom, ktore, jesli nawet maja miejsce, przyjmuje neutralnie, bez emocji. Nauczyłam sie cieszyć małymi rzeczami, ktore zdarzają sie nam każdego dnia, a dostrzeżone wpływają pozytywnie na nasz nastrój. Mam wiele siły, wiary i optymizmu. Polecam każdemu prace z Piotrem. Inwestycja w siebie to najlepiej zainwestowany czas i pieniądze.Justyna Chludzińska

Team Member 3
Od ofiary do zwyciezcy!-tak najzwiezlej moge okreslic diametralna zmiane,jaka dokonala sie we mnie dzieki temu,ze podjelam decyzje o wyruszeniu w podroz z Piotrem.Tak nazywam moj couching-podroza. Wybralam sie w nia trzy miesiace temu.Nie mialam sily.Zabralam ze soba bagaz.Bardzo ciezki bagaz,ktorego nie bylam w stanie sama podniesc i ruszyc z miejsca.Bylo w nim duzo smutku,zalu,pretensji,poczucia winy,negatywnych mysli.Piotr pomogl mi podniesc ten ciezar.Wsiedlismy do pociagu.Podczas naszej wspolnej podrozy,wyrzucalam na kazdej stacji jedna emocje,gdyz juz do mnie nie pasowala.Walizka robila sie coraz lzejsza i po miesiacu moglam juz podniesc ja sama.Dzisiaj jest juz pusta. Nie ma w niej nic co zabralam ze soba. Nadszedl czas pozegnania z Piotrem,ale nie na zawsze.Jestem mu wdzieczna za to,ze jest... Wyruszam w kolejna podroz.Tym razem sama.Piotr nauczyl mnie jak radzic sobie w podrozy zwanej zyciem,bez wzgledu na okolicznosci,warunki atmosferyczne,sytuacje i ludzi,ktorych spotkam na swojej drodze.Zabieram ze soba torebke w ktorej mam radosc,wdziecznosc,sile fizyczna i psychiczna,pozytywne myslenie pewnosc siebie i przede wszystkim szacunek i ogromna milosc do samej siebie. Dziekuje Piotrze z glebi serca...